Katalog motocyklů ČZ
 
?php echo $article->nadpis; ?>

O knize »

Objednávejte zde » Recenze » Kontakt »
 

Připravujeme

Připravujeme

Při zpracování knihy Katalog motocyklů ČZ nám bylo jasné, že téma motocyklové výroby v ČZ je tak rozsáhlé, že ho nepojme jedna kniha… v roce 2017 vznikla myšlenka knihu doplnit a rozpracovat o další tématické celky. Katalog motocyklů ČZ by měl být základním vodítkem v rozdělní jednotlivých typů. Jako první v edici Katalog motocyklů ČZ vychází komplexní zpracování problematiky výroby skútrů. Velmi brzo by ji měla doplnit kniha o soutěžních motocyklech, seriové produkci a motocrossu… a v dlouhodobějším horizontu pak zpracování prototypů motocyklů ČZ.

Na co se můžete brzo těšit:
 
Reklama a motocykly ČZ 1930 - 1945
Dušan Šebek - Jan Vošalík 

Kniha mapuje svět reklamy a propagace motocyklů ČZ - letáky, inzerci, autory a reklamní studia, ale i výtvarníky, nebo pracovníky ČZ, kteří měli reklamu a propagaci na starosti 
a vytvářeli ji. Vedle propagačních tiskovin, zde naleznete i cestopisné a propagační dálkové jízdy i nádherné fotografie z archivu ČZ. 

Soutěžní motocykly ČZ 1935 - 1965
Doplněná o vzpomínky soutěžáka Z. Polánky – “Baret vypravuje” 
Dušan Šebek - Václav Hejpetr - Z. Polánka

Velmi pečlivě zpracovaná historie vývoje soutěžních motocyklů připravovaných pro tovární jezdce ČZ. Doplněná o informace a fotografie ze závodů a hlavně mezinárodní šestidenní, vyprávění Z. Polánky nejen o šestidenní. 
Množství unikátních informací a fotografií z archivu ČZ, mnohdy nikdy nepublikované.

Seriová produkce - ČZ od A do Z
Milan Přibáň 

Léta zkušenností konstruktéra motocyklů ČZ přetvořená v celistvou publikaci o seriové produkci ČZ Strakonice. Množství informací o historii nejen motocyklové výroby, 
popis seriových výrobků a kompletní přehled seriové motocyklové produkce ČZ, doplněná fotografiemi, tabulkami, schematy, barevnými kombinacemi atd.
Množství unikátních informací a fotografií.